Regulamin portalu

Regulamin szkolnego portalu

Drogi Użytkowniku,
korzystając z naszego serwisu zobowiązujesz się nie pisać żadnych uwag obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby oraz udostępniać innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem.

Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz oraz poniesieniem stosownych konsekwencji). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów postów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster i administratorzy mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster i administratorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Administratorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich materiałów uznawanych za obraźliwe w miarę jak najszybciej. Zgadzasz się, że zawartość każdego postu wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratora czy webmastera (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.


Korzystając z naszego serwisu Zgadzasz się i akceptujesz powyższe warunki Regulaminu, w przeciwnym przypadku jak najszybciej Opuść nasz serwis.

 

Aktualności Powrót do Aktualności
Zobacz zdjęcia w Fotogalerii Fotogaleria
Print