Nowości na portalu

 

Zmiany w oświacie (28.08.2017 aktualizacja 23.08.2018)

Wdrażanie kolejnego etapu reformy oświaty pociąga zmiany w wielu jej obszarach. W nowym roku szkolnym klasy szkoły podstawowej będą uczyły się z nowych podręczników (e-podręczników) wg nowych programów nauczania (e-programów), a rządowy program Cyfrowa szkoła (w dziale Edukacja, Nauczanie i ocenianie) oraz ma ewaluować sposób nauczania.


Zmiana szaty graficznej, archiwum szkolne (29.07.2016)

skorka Szkolny portal został zarchiwizowany oraz delikatnie zmienił szatę graficzną. Pojawiły się nowe, atrakcyjne zdjęcia w szkolnej Fotogalerii. Zespół redakcyjny pracuje nad dalszym jego unowocześnieniem. Już wkrótce pojawi się możliwość zmiany skórki (templatki), rejestrowania się oraz dostępu do ExtraNetu (informacji wewnętrznych widziane tylko dla zajejestrowanych użytkowników).

Bieżące informacje na te tematy znajdziesz na szkolnym portalu w odpowiednich działach.


Reorganizacja portalu, Gry edukacyjne, Linki, Dodatki (27.01.2014)

Zaistniała potrzeba reorganizacji portalu, dodania nowych materiałów multimedialnych, w tym dość znaczny zbiór Gier edukacyjnych i interaktywnych lekcji (również w dziale Po szkole) oraz uruchomiono testową wersję Uczniowskiego serwisu szkolnego. Na bieżąco uaktualniana jest Fotogaleria (nowe zdjęcia z imprez oraz uroczystości szkolnych), Aktualności z życia naszej szkoły oraz dział Edukacja. Dział Linki zawiera użyteczne odnośniki do ciekawych serwisów.

Internauci licznie odwiedzają nas z różnych zakątków świata, więc być może w przyszłości pojawi się wersja angielska strony. Na prawdę warto odwiedzać naszą stronę!


Prace uczniów, Osiągnięcia, ExtraNet (02.11.2013)

Uczniowie nie tylko uczą się, ale również "tworzą". Grupa gimnazjalistów - w ramach projektu edukacyjnego - współredaguje szkolny portal. To głównie dzięki ich staraniom zmienia się szata graficzna, baner logo szkoły, uruchomiony został ExtraNet, a już wkrótce pojawi się rozbudowany dział o naszych Naszych absolwentach oraz Historia szkoły.
Prace uczniów (grafiki komputerowe, strony internetowe, prezentacje multimedialne) można oglądać w dziale Edukacja, zaś w dziale Życie szkoły dzielimy się Osiągnięciami uczniów.

Sam zobacz najciekawsze prace uczniów!


Atrakcyjna szata graficzna portalu (30.08.2012)

Szkolny portal gruntownie został przebudowany i zmienił szatę graficzną. Pojawiły się nowe, atrakcyjne dodatki. Zespół redakcyjny pracuje nad dalszym jego unowocześnieniem. Już wkrótce pojawi się możliwość zmiany skórki (templatki), rejestrowania się oraz dostępu do ExtraNetu (informacji wewnętrznych widziane tylko dla zajejestrowanych użytkowników).

Ocencie, czy wam się podoba !!!


Przebudowa portalu (15.09.2011)

Szkolny portal internetowy jest ciągle rozwijany. Powstają nowe działy, rozwijane są dotychczasowe ...
Warto czytać Ważne komunikaty, odwiedzać Wydarzenia, oglądać nowe zdjęcia w Fotogalerii oraz sprawdzać co dzieje się Po szkole.

Zapraszamy !!!


Forum (26.08.2010)

Szkolne Forum jest "ogromną tablicą ogłoszeń", na której w zasadzie każdy może zamieścić swoje informacje - oczywiście zgodnie z jego Regulaminem. Zobacz i korzystaj z jego możliwości.


Księga gości (20.06.2010)

Została dołączona Księga gości - oczekująca na życzliwe Wasze wpisy. Możesz już teraz wejść i zamieścić wpis lub komentarz.


Fotogaleria (12.05.2010)

Ruszyła szkolna Fotogaleria, a w niej już setka zdjęć - Waszych zdjęć.

Galeria przewyższa możliwościami nawet nk! Można tworzyć albumy, dodawać zdjęcia, komentować je, wysyłać eKartki i wiele innych opcji (możliwych po zalogowaniu).


Ruszył nowy szkolny serwis (05.04.2010)

Już działa całkiem nowy serwis Zespołu Szkół w Nowotańcu. Każdy znajdzie tu coś interesującego dla siebie: najważniejsze informacje, relacje z wydarzeń, odnośniki do ciekawych stron ... i wiele więcej. Po prostu sprawdź.

Odświeżony, głodny słowa serwis szkolny, czekający na odpowiedzialnych redaktorów, wydawców, współtwórców. Dołącz do nas.

Print