Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nowości na portalu

<- Ważne komunikaty ->

Rok szkolny 2012/2013

Zmiany w oświacie, Cyfrowa szkoła, Wyprawka szkolna (28.08.2012)

Wdrażanie kolejnego etapu reformy oświaty pociąga zmiany w wielu jej obszarach. W nowym roku szkolnym klasa IV będzie uczyła się z nowych podręczników (e-podręczników) wg nowych programów nauczania (e-programów), a rządowy program Cyfrowa szkoła (w dziale Edukacja, Nauczanie i ocenianie) oraz ma ewaluować sposób nauczania (zobacz Gry edukacyjne). Sześciolatek w szkole pojawi się w 2014 roku.


Rok szkolny 2011/2012

Zmiana szaty graficznej, archiwum szkolne (29.07.2012)

skorka Szkolny portal został zarchiwizowany oraz delikatnie zmienił szatę graficzną. Pojawiły się nowe, atrakcyjne zdjęcia w szkolnej Fotogalerii. Zespół redakcyjny pracuje nad dalszym jego unowocześnieniem. Już wkrótce pojawi się możliwość zmiany skórki (templatki), rejestrowania się oraz dostępu do ExtraNetu (informacji wewnętrznych widziane tylko dla zajejestrowanych użytkowników).

Bieżące informacje na te tematy znajdziesz na szkolnym portalu w odpowiednich działach.


Zmiany w oświacie, Cyfrowa szkoła, Wyprawka szkolna (14.04.2012)

Wdrażanie kolejnego etapu reformy oświaty pociąga zmiany w wielu jej obszarach. Już w tym roku gimnazjaliści zdają Egzaminy zewnętrzne wg nowej formuły oraz będą składać podania do szkół ponadgimnazjalnych i wybierać przedmioty o rozszerzonym programie, z których bedą zdawać maturę (szczegóły w Aktualności, Rekrutacja do szkół). W nowym roku szkolnym (2012/2013) klasa IV będzie uczyła się z nowych podręczników (e-podręczników) wg nowych programów nauczania (e-programów), a rządowy program Cyfrowa szkoła (w dziale Edukacja, Nauczanie i ocenianie) oraz ma ewaluować sposób nauczania (zobacz Gry edukacyjne). Sześciolatek w szkole pojawi się w 2014 roku.

Bieżące informacje na te tematy znajdziesz na szkolnym portalu w odpowiednich działach.


Nowe egzaminy zewnętrzne, Nabór do szkół 2012/2013 (2.03.2012)

Wielkimi krokami zbliżają się egzaminy zewnętrzne - sprawdzian po szkole podstawowej oraz egzamin gimnazjalny. Rusza też nabór do szkół ponadgimnazjalnych. Bieżące informacje na te tematy znajdziesz w Egzaminy zewnętrzne oraz Rekrutacja (w dziale Aktualności).

Dostęp do tych informacji możliwy jest Na skróty (w menu po prawej stronie).


Reorganizacja portalu, Gry edukacyjne, Linki, Dodatki (27.01.2012)

Zaistniała potrzeba reorganizacji portalu, dodania nowych materiałów multimedialnych, w tym dość znaczny zbiór Gier edukacyjnych i interaktywnych lekcji (również w dziale Po szkole) oraz uruchomiono testową wersję Uczniowskiego serwisu szkolnego. Na bieżąco uaktualniana jest Fotogaleria (nowe zdjęcia z imprez oraz uroczystości szkolnych), Aktualności z życia naszej szkoły oraz dział Edukacja. Dział Linki zawiera użyteczne odnośniki do ciekawych serwisów.

Internauci licznie odwiedzają nas z różnych zakątków świata, więc być może w przyszłości pojawi się wersja angielska strony. Na prawdę warto odwiedzać naszą stronę!


Nasi absolwenci, Historia szkoły, Projekty edukacyjne (15.12.2011)

W ramach projektu edukacyjnego gimnazjaliści zgłębiają historię naszej szkoły, a efekty ich pracy już można zobaczyć m. in. w dziale Życie szkoły. To dzięki ich staraniom powstały: Nasi absolwenci, czyli skatalogowane wykazy osób, które ukończyły szkołę w latach 1950-2011, Historia szkoły od XVIII w. aż do czasów współczesnych oraz Historia Nowotańca spisana z kronik szkolnych.

To jeszcze nie koniec ...


Prace uczniów, Osiągnięcia, ExtraNet (02.11.2011)

Uczniowie nie tylko uczą się, ale również "tworzą". Grupa gimnazjalistów - w ramach projektu edukacyjnego - współredaguje szkolny portal. To głównie dzięki ich staraniom zmienia się szata graficzna, baner logo szkoły, uruchomiony został ExtraNet, a już wkrótce pojawi się rozbudowany dział o naszych Naszych absolwentach oraz Historia szkoły.
Prace uczniów (grafiki komputerowe, strony internetowe, prezentacje multimedialne) można oglądać w dziale Edukacja, zaś w dziale Życie szkoły dzielimy się Osiągnięciami uczniów.

Sam zobacz najciekawsze prace uczniów!


Nowe Wydarzenia, Nowy rok szkolny (16.09.2011)

Z nowym rokiem szkolnym pojawiły się nowe, ważne informacje w szkolnym portalu. To przede wszystkim:
Archiwum roku szkolnego 2010/2011, zaktualizowane Wydarzenia i Fotogaleria o relacje z imprez środowiskowych i szkolnych, m.in. Otwarcie nowej sali gimnastycznej, uaktualnione działy: Edukacja i Dokumenty szkolne, przebudowane Aktualności.

Zapraszamy do przyjemnej lektury !!!


Atrakcyjna szata graficzna portalu (30.08.2011)

Szkolny portal gruntownie został przebudowany i zmienił szatę graficzną. Pojawiły się nowe, atrakcyjne dodatki. Zespół redakcyjny pracuje nad dalszym jego unowocześnieniem. Już wkrótce pojawi się możliwość zmiany skórki (templatki), rejestrowania się oraz dostępu do ExtraNetu (informacji wewnętrznych widziane tylko dla zajejestrowanych użytkowników).

Ocencie, czy wam się podoba !!!


Rok szkolny 2010/2011

Reorganizacja serwisu (25.05.2011)

Szkolny portal internetowy jest ciągle modernizowany. Powstają nowe działy tematyczne, rozwijane są dotychczasowe ...
Warto czytać Informacje oraz Ważne komunikaty, odwiedzać Wydarzenia, oglądać nowe zdjęcia w Fotogalerii oraz sprawdzać co dzieje się Po szkole - a tam dzieje się wiele.

Zobaczcie sami !!!


Nowe Wydarzenia, Nabór 2011 (20.04.2011)

Pojawiły się nowe, ważne informacje w szkolnym portalu. To przede wszystkim:
specjalny dział w Informacjach o naborze do szkół ponadgimnazjalnych w 2011 r.
oraz zaktualizowane Wydarzenia i Fotogaleria o relacje z imprez środowiskowych i szkolnych, m.in. Wielkanocne zwyczaje i obrzędy.

Zapraszamy do przyjemnej lektury !!!


Szata graficzna portalu (23.03.2011)

Szkolny portal zmienia szatę graficzną. Może już wkrótce pojawi się możliwość zmiany skórki (templatki).

Ocencie, czy wam się podoba !!!


Gwóźdź online, Wydarzenia, Informacje (16.02.2011)

Pojawiły się nowe, ciekawe informacje w szkolnym portalu internetowym. To przede wszystkim specjalny, walentynkowy numer Gwoździa online w Po szkole. Zaktualizowane Wydarzenia o relacje z imprezy środowiskowej, zabawy choinkowej, dnia Babci i Dziadka. W Fotogalerii pojawiły się nowe ciekawe fotorelacje z imprez i uroczystości szkolnych, wyczynów na stoku narciarskim, .... Informacje zostały m. in. wzbogacone o nabór do szkół ponagimnazjalnych.

Powstają nowe działy, rozwijane są dotychczasowe. Zmienia się układ oraz szata graficzna ...

Zapraszamy do przyjemnej lektury !!!


Aktualizacja portalu (01.12.2010)

Szkolny portal internetowy jest ciągle aktualizowany. Powstają nowe działy, rozwijane są dotychczasowe ...  M. in. dodano nowe Ważne komunikaty, zaktualizowano Wydarzenia i Informacje, pojawiły się nowe, ciekawe zdjęcia w Fotogalerii oraz dużo dzieje się w dziale Po szkole.
Zaktualizowano dział W sieci, a w nim odnośniki do bibliotek cyfrowych, ebooków, lokalnych mediów, prognozy pogody, rozkładu jazdy autobusów, ...

Zapraszamy do lektury !!!


Po szkole (27.10.2010)

W nowym, rozwijanym Waszym dziale - Po szkole - znajdziecie troch rozrywki i humoru z garścią użytecznych informacji. Już jest zwiastun najnowszego numeru Gazetki szkolnej - Gwóźdź, Porady, Horoskop ...

Zaprasza Was szkolny Zespół Redakcyjny


Przebudowa portalu (15.09.2010)

Szkolny portal internetowy jest ciągle rozwijany. Powstają nowe działy, rozwijane są dotychczasowe ...
Warto czytać Ważne komunikaty, odwiedzać Wydarzenia, oglądać nowe zdjęcia w Fotogalerii oraz sprawdzać co dzieje się Po szkole.

Zapraszamy !!!


Zostań Redaktorem (01.09.2010)

Chcesz współtworzyć rzeczywistość? Weź udział w nowym szkolnym projekcie.

Zapraszamy gimnazjalistów do współredagowania szkolnych serwisów internetowych, a w szczególności:

  • redaktorów Fotogalerii;
  • moderatorów Forum;
  • redaktorów i wydawców Szkolnej Gazetki Internetowej;
  • współredaktorów działów serwisu Po szkole, Prace uczniów;
  • ... a może prowadzących Bloga.

Rozwijaj swój talent. Wykaż się kreatywnością.

Swoją chęć zgłoś jak najszybciej do nauczyciela informatyki!


Forum (26.08.2010)

Szkolne Forum jest "ogromną tablicą ogłoszeń", na której w zasadzie każdy może zamieścić swoje informacje - oczywiście zgodnie z jego Regulaminem. Zobacz i korzystaj z jego możliwości.


Rok szkolny 2009/2010

Księga gości (20.06.2010)

Została dołączona Księga gości - oczekująca na życzliwe Wasze wpisy. Możesz już teraz wejść i zamieścić wpis lub komentarz.


Fotogaleria (12.05.2010)

Ruszyła szkolna Fotogaleria, a w niej już setka zdjęć - Waszych zdjęć.

Galeria przewyższa możliwościami nawet nk! Można tworzyć albumy, dodawać zdjęcia, komentować je, wysyłać eKartki i wiele innych opcji (możliwych po zalogowaniu).


Ruszył nowy szkolny serwis (05.04.2010)

Już działa całkiem nowy serwis Zespołu Szkół w Nowotańcu. Każdy znajdzie tu coś interesującego dla siebie: najważniejsze informacje, relacje z wydarzeń, odnośniki do ciekawych stron ... i wiele więcej. Po prostu sprawdź.

Odświeżony, głodny słowa serwis szkolny, czekający na odpowiedzialnych redaktorów, wydawców, współtwórców. Dołącz do nas.

 

Aktualności Powrót do Aktualności
Więcej na Fotogalerii Fotogaleria
Print