InstaLing - skuteczna nauka słówek

Insta.Ling - skuteczna nauka słówek z języka angielskiego

instaling Uczniowie naszej szkoły - klasy 2 i 3 gimnazjum - od lutego 2017 r. mają możliwość uczestniczenia w programie Insta.Ling dla Szkół - nowym przedsięwzięciu z języka angielskiego. Insta.Ling jest platformą do nauki słówek z języka angielskiego.

Jak wygląda codzienna praca z Insta.Ling?

Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie za pomocą Insta.Ling powtarzają je w domu. Uczący i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a instaling dba, aby powtórki słówek były dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.
Uczestnictwo w programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców, a praca na platformie wspomaga uczniów w przyswajaniu słówek. Widocznie wzrasta częstotliwość powtarzania słownictwa, gdyż uczniowie wiedzą, że ich aktywność jest na bieżąco monitorowana przez nauczyciela i system. Za cotygodniową pracę z programem Insta.Ling nauczyciel przyznaje uczniom oceny. Większość gimnazjalistów chętnie angażuje się w pracę na platformie i widoczny jest postęp, jeśli chodzi o naukę słownictwa z języka angielskiego.
Uczniowie chętniej i szybciej uczą się nowych słówek. Ćwiczą pamięć, wymowę, koncentrację, systematyczność, obowiązkowość, odpowiedzialność oraz przede wszyskim wzbogacają swój zasób słownictwa.
To interesująca oraz skuteczna alternatywa do tradycyjnych sposobów uczenia się słownictwa z języka angielskiego. Jest to nauka poprzez zabawę i samokształcenie, a co najważniejsze - przynosi ona odczuwalne efekty.

 

instaling

Więcej o Insta.Ling

Print