Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Forum

Regulamin Forum

Drogi Użytkowniku,
zobowiązujesz się nie pisać żadnych uwag obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby oraz udostępniać innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem.

Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów postów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster i administratorzy mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster i administratorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Administratorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich materiałów uznawanych za obraźliwe w miarę jak najszybciej, jednakże nie zawsze jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się, że zawartość każdego postu wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratora czy webmastera (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.


Korzystając ze szkolnego Forum zgadzasz się i akceptujesz powyższe warunki Regulaminu, w przeciwnym przypadku opuść ten serwis.

Klikając poniższy link Akceptujesz powyższe warunki regulaminu.

Wejście wstecz

 

Aktualności Powrót do Aktualności
Więcej na Fotogalerii Fotogaleria
Print