Biblioteka proponuje

Weź udział w akcji kinder i bibliotek - podziel się książką!

Masz niepotrzebne już, ale niezniszczone książki dla dzieci i młodzieży? Możesz je ofiarować małej bibliotece publicznej lub szkolnej, której nie stać na zakup nowych tytułów. Wystarczy, że przyniesiesz swoje książki do Biblioteki Publicznej w Nowotańcu lub do szkoły (Biblioteki szkolnej, sekretariatu lub wychowawczyni w przedszkolu). Stamtąd trafią do nowych czytelników. Gorąco zapraszamy do udziału w akcji!

Szczegóły na poniższym plakacie.

Podziel się książką!

 

Kreatywnie - naprzeciw wiośnie i Wielkanocy

Może warto czas przymusowego siedzenia w domu poświęcić na stworzenie prostej, ale bardzo sympatycznej dekoracji wiosenno-wielkanocnej?
Prace plastyczne to doskonały sposób na nudę, zły humor i stres. Nie trzeba mieć specjalnych zdolności - wystarczą chęci i staranność w wykonaniu projektu.
Możecie skorzystać z którejś z moich trzech instrukcji krok po kroku albo zainspirować się Zbiorem rozmaitości. Świetne pomysły znajdziecie również w internecie, a materiały z pewnością macie w domu (niech żyje recykling!).

Zachęcam do tworzenia i do chwalenia się swoimi pracami. Może zrobicie zdjęcia i wyślecie na adres Biblioteki szkolnej? Zapraszam! biblioteka.zs.nowotaniec@interia.pl

 

Instrukcje krok po kroku:

Rozmaitości:

Sylwia Stabryła-Wójcik

 

Print