Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Absolwenci szkoły podstawowej

Absolwenci ośmioklasowej
Szkoły Podstawowej w Nowotańcu
w latach 1981 - 1990

 

Rok szkolny 1989/1990
Klasa "a" Klasa "b"
  • 1. Baran Agnieszka
  • 2. Cap Aldona
  • 3. Długosz Janusz
  • 4. Drozd Grzegorz
  • 5. Drozd Jacek
  • 6. Dziedzic Ewa
  • 7. Gac Grzegorz
  • 8. Garbacz Edyta
  • 9. Długosz Tomasz
  • 10. Kozimor Piotr
  • 11. Orybkiewicz Andrzej
  • 12. Patrylak Robert
  • 13. Pawiński Andrzej
  • 14. Pieszczoch Anna
  • 15. Rabicka Joanna
  • 16. Silarski Maciej
  • 17. Wojtowicz Artur
  • 1. Błżejowski Dariusz
  • 2. Burnat Aneta
  • 3. Chrząszcz Daniel
  • 4. Debicka Anna
  • 5. Drozd Lesław
  • 6. Konik Mariusz
  • 7. Kowalczyk Aneta
  • 8. Kozimor Mariusz
  • 9. Laskowski Adam
  • 10. Mendyka Agnieszka
  • 11. Mindur Jolanta
  • 12. Niemiec Maciej
  • 13. Pieszczoch Zygmunt
  • 14. Serwoński Wojciech
  • 15. Słysz Robert
  • 16. Szczygielski Wojciech

 

Rok szkolny 1988/1989 Rok szkolny 1987/1988
  • 1. Banasiewicz Małgorzata
  • 2. Czapla Andrzej
  • 3. Dembicka Joanna
  • 4. Drozd Grzegorz
  • 5. Drozd Mariusz
  • 6. Dydio Andrzej
  • 7. Granatowska Krystyna
  • 8. Kindlarska Monika
  • 9. Konik Beata
  • 10. Mindur Ewa
  • 11. Orybkiewicz Agnieszka
  • 12. Orybkiewicz Katarzyna
  • 13. Pałuk Anna
  • 14. Pieszczoch Robert
  • 15. Rygiel Piotr
  • 16. Serwoński Grzegorz
  • 17. Serwoński Janusz
  • 18. Serwońska Elżbieta
  • 19. Silarska Agnieszka
  • 20. Silarski Marek
  • 21. Zabiega Wioletta
  • 22. Żmigrodzka Joanna
  • 1. Błażejowski Mariusz
  • 2.Cap Joanna
  • 3. Czytajło Konrad
  • 4. Długosz Aneta
  • 5. Drozd Anna
  • 6. Drozd Marek
  • 7. Drozd Witold
  • 8. Jabłońska Mariola
  • 9. Kanonik Stanisław
  • 10. Kindlarski Zbigniew
  • 11. Korcaba Katarzyna
  • 12. Kowalczyk Wojciech
  • 13. Krężlik Janusz
  • 14. Królicki Piotr
  • 15. Majka Jerzy
  • 16. Pałuk Kazimierz
  • 17. Piś Anna
  • 18. Silarska Iwona
  • 19. Solecka Agata
  • 20. Życińska Aneta

 

Rok szkolny 1986/1987 Rok szkolny 1985/1986
  • 1. Banasiewicz Joanna
  • 2. Drozd Maria
  • 3. Drozd Mieczysław
  • 4. Drozd Mieczysław
  • 5. Gac Małgorzata
  • 6. Garbacz Dariusz
  • 7. Kalincio Marcin
  • 8. Kindlarski Wojciech
  • 9. Korcaba Michał
  • 10. Majka Andrzej
  • 11. Mindur Artur
  • 12. Pawińska Marzena
  • 13. Serwoński Zdzisław
  • 14. Słysz Ewa
  • 1. Balwierczak Ryszard
  • 2. Czapla Anna
  • 3. Dąbrowiak Jacek
  • 4. Gierlicka Małgorzata
  • 5. Majka Edward
  • 6. Orybkiewicz Elżbieta
  • 7. Pomykała Grzegorz
  • 8. Silarski Krzysztof
  • 9. Silarska Marzena
  • 10. Sołtys Małgorzata
  • 11. Solecka Bożena
  • 12. Żmigrodzki Zbigniew

 

Aktualności Powrót do Aktualności
Więcej na Fotogalerii Fotogaleria
Print