Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Absolwenci szkoły podstawowej

Absolwenci ośmioklasowej
Szkoły Podstawowej w Nowotańcu
w latach 1991 - 2000

 

W związku z reformą oświaty i powstaniem sześcioklasowych szkół podstawowych oraz trzyletnich gimnazjów w roku szkolnym 1999/2000 ostatni rocznik ukończył ośmioklasową szkołę podstawową.

 

Rok szkolny 1999/2000
Klasa "a" Klasa "b"
  • 1. Bukrej Edyta
  • 2. Ciskowska Karolina
  • 3. Czapla Katarzyna
  • 4. Czapla Kinga
  • 5. Drąg Sabina
  • 6. Drozd Krzysztof
  • 7. Jakubowski Dariusz
  • 8. Kawałek Katarzyna
  • 9. Korcaba Janusz
  • 10. Laskowska Joanna
  • 11. Pieszczoch Ewelina
  • 12. Płonka Ludmiła
  • 13. Silarska Magdalena
  • 14. Wielgus Sabina
  • 15. Wójtowicz Piotr
  • 1. Bednarczyk Krzysztof
  • 2. Cieślar Andrzej
  • 3. Cieślar Krzysztof
  • 4. Drewnik Marian
  • 5. Granatowska Anna
  • 6. Kindlarska Anna
  • 7. Kocan Paweł
  • 8. Kowalczyk Mariusz
  • 9. Koźma Magdalena
  • 10. Majka Katarzyna
  • 11. Sabat Sebastian
  • 12. Słysz Ilona
  • 13. Szatkowski Zbigniew
  • 14. Szczygielski Jacek
  • 15. Urban Dorota
  • 16. Zimna Beata

 

Rok szkolny 1998/1999
Klasa "a" Klasa "b"
  • 1. Bukrej Marta
  • 2. Czapla Adam
  • 3. Granatowska Marzena
  • 4. Granatowska Monika
  • 5. Jakubowska Ewa
  • 6. Kindlarski Jacek
  • 7. Kopacki Adam
  • 8. Kot Renata
  • 9. Koźma Magdalena
  • 10. Kulikowska Ewa
  • 11. Majka Monika
  • 12. Mindur Dariusz
  • 13. Mindur Krzysztof
  • 14. Naparła Agnieszka
  • 15. Pieszczoch Krzysztof
  • 16. Piszczyńska Anna
  • 17. Sołtys Joanna
  • 18. Żytka Katarzyna
  • 1. Bednarczyk Damian
  • 2. Chrząszcz Anna
  • 3. Dąbrowski Bartłomiej
  • 4. Dydio Joanna
  • 5. Kowalczyk Krzysztof
  • 6. Kowalczyk Łukasz
  • 7. Koźma Katarzyna
  • 8. Łuczyński Rafał
  • 9. Majka Anna
  • 10. Michalak Bartłomiej
  • 11. Milnikiewicz Michał
  • 12. Rabicki Adam
  • 13. Sabat Renata
  • 14. Sabat Wioleta
  • 15. Silarski Jakub
  • 16. Słysz Wojciech

 

Rok szkolny 1997/1998
Klasa "a" Klasa "b"
  • 1. Barnuś Marcin
  • 2. Betlej Grzegorz
  • 3. Długosz Bogdan
  • 4. Długosz Katarzyna
  • 5. Drozd Diana
  • 6. Gac Grzegorz
  • 7. Jakubowski Marek
  • 8. Kindlarski Maciej
  • 9. Kondyjowska Ewelina
  • 10. Kowalczyk Izabela
  • 11. Laskowska Grażyna
  • 12. Majka Grzegorz
  • 13. Muszańska Ewelina
  • 14. Pałuk Wojciech
  • 15. Patrylak Piotr
  • 16. Romaniszyn Piotr
  • 17. Silarski Damian
  • 1. Burnat Bartosz
  • 2. Chrząszcz Dariusz
  • 3. Czapla Ewa
  • 4. Kopacki Daniel
  • 5. Kozimor Rafał
  • 6. Królicka Marzena
  • 7. Majka Alicja
  • 8. Majka Justyna
  • 9. Majka Magdalena
  • 10. Niedźwiecki Grzegorz
  • 11. Sabat Dariusz
  • 12. Słysz Mariusz
  • 13. Szeremeta Edyta
  • 14. Wójtowicz Wojciech

 

Rok szkolny 1996/1997
Klasa "a" Klasa "b"
  • 1. Drąg Maciej
  • 2. Dziedzic Lesław
  • 3. Jakubowska Diana
  • 4. Kowalczyk Andrzej
  • 5. Koźma Artur
  • 6. Muszańska Agnieszka
  • 7. Orybkiewicz Magdalena
  • 8. Orybkiewicz Tomasz
  • 9. Pawiak Ewa
  • 10. Płonka Julita
  • 11. Skotnicki Andrzej
  • 12. Sołtys Andrzej
  • 13. Wojewódka Sławomir
  • 14. Wójtowicz Beata
  • 15. Wójtowicz Mariusz
  • 1. Betlej Anna
  • 2. Czapla Dariusz
  • 3. Dydio Agnieszka
  • 4. Jakubowski Eugeniusz
  • 5. Januszczak Agnieszka
  • 6. Kindlarski Robert
  • 7. Kozimor Kinga
  • 8. Niemczyk Aneta
  • 9. Rabicka Małgorzata
  • 10. Rygiel Renata
  • 11. Sabat Wojciech, Piotr
  • 12. Sabat Wojciech
  • 13. Siwik Joanna
  • 14. Słysz Marzena
  • 15. Szatkowski Michał
  • 16. Tabisz Edyta
  • 17. Urban Katarzyna

 

Rok szkolny 1995/1996
Klasa "a" Klasa "b"
  • 1. Bednarczyk Norbert
  • 2. Ciskowska Aleksandra
  • 3. Gac Wojciech
  • 4. Jakubowski Grzegorz
  • 5. Kindlarska Katarzyna
  • 6. Kondyjowski Zbigniew
  • 7. Konik Bartłomiej
  • 8. Kot Krystyna
  • 9. Kot Piotr
  • 10. Łuczyński Bartosz
  • 11. Muszański Jakub
  • 12. Naparła Wojciech
  • 13. Patrylak Tadeusz
  • 14. Piszczyński Grzegorz
  • 15. Rabicka Magdalena
  • 16. Rogalski Grzegorz
  • 17. Sieradzki Wojciech
  • 18. Silarski Tomasz
  • 19. Tumidajewicz Agata
  • 20. Wójtowicz Małgorzata
  • 1. Burnat Krzysztof
  • 2. Czapla Adam
  • 3. Debicki Tomasz
  • 4. Długosz Krzystof
  • 5. Kindlarski Marcin
  • 6. Kopacz Grzegorz
  • 7. Kozimor Sabina
  • 8. Kozimor Zdzisław
  • 9. Lenio Daniel
  • 10. Majka Barbara
  • 11. Mendyka Monika
  • 12. Sabat Andrzej
  • 13. Sabat Małgorzata
  • 14. Sołtys Łukasz
  • 15. Szatkowska Edyta
  • 16. Szczygielska Agnieszka
  • 17. Wojtowicz Bartosz
  • 18. Zabiega Marzena
  • 19. Zaręba Magdalena

 


Rok szkolny 1994/1995
  • 1. Bednarczyk Anna
  • 2. Czapla Anna
  • 3. Czapla Barbara
  • 4. Dydio Monika
  • 5. Gorzkowski Marcin
  • 6. Kindlarska Lucyna
  • 7. Kindlarska Maria
  • 8. Kowalczyk Piotr
  • 9. Królicka Iwona
  • 10. Kulikowski Piotr
  • 11. Laskowska Maria
  • 12. Lenio Łukasz
  • 13. Majka Mariusz
  • 14. Mindur Aldona
  • 15. Naparła Katarzyna
  • 16. Pałuk Tomasz
  • 17. Siwik Anna
  • 18. Wolak Tomasz
  • 19. Zimny Grzegorz

 

Rok szkolny 1993/1994
Klasa "a" Klasa "b"
  • 1. Długosz Agnieszka
  • 2. Drozd Robert
  • 3. Dziedzic Marta
  • 4. Giefert Łukasz
  • 5. Kindlarski Zbigniew
  • 6. Kowalczyk Monika
  • 7. Kozimor Katarzyna
  • 8. Koźma Robert
  • 9. Krawiec Ewa
  • 10. Kulikowski Konrad
  • 11. Mindur Rafał
  • 12. Orybkiewicz Agnieszka
  • 13. Pawiak Gabriela
  • 14. Piszczyński Maciej
  • 15. Romaniszyn Małgorzata
  • 16. Sołtys Agnieszka
  • 17. Szatkowska Angelika
  • 18. Szatkowski Mariusz
  • 19. Tabisz Magdalena
  • 20. Wójtowicz Andrzej
  • 1. Czapla Marzena
  • 2. Dydio Elżbieta
  • 3. Kindlarski Piotr
  • 4. Kowalczyk Dariusz
  • 5. Kozimor Małgorzata
  • 6. Lenio Aneta
  • 7. Majka Sabina
  • 8. Mendyka Gabriela
  • 9. Michalak Adrian
  • 10. Silarska Marta
  • 11. Słysz Edyta
  • 12. Sołtys Paweł
  • 13. Szczygielska Jadwiga
  • 14. Wolak Łukasz
  • 15. Wójtowicz Agnieszka

 

Rok szkolny 1992/1993 Rok szkolny 1991/1992
  • 1. Banasiewicz Agata
  • 2. Banasiewicz Małgorzata
  • 3. Baran Elżbieta
  • 4. Czapla Marta
  • 5. Dembicki Andrzej
  • 6. Długosz Daniel
  • 7. Drozd Agnieszka
  • 8. Dydio Witold
  • 9. Gac Artur
  • 10. Konik Monika
  • 11. Kopacz Andrzej
  • 12. Kowalczyk Daniel
  • 13. Laskowska Anna
  • 14. Łuczyńska Sabina
  • 15. Maciejowska Marta
  • 16. Majka Piotr
  • 17. Michalak Piotr
  • 18. Naparła Anna
  • 19. Patrylak Witold
  • 20. Rabicka Katarzyna
  • 21. Skotnicki Daniel
  • 1. Barnat Anna
  • 2. Burnat Daniel
  • 3. Debicki Piotr
  • 4. Gac Janusz
  • 5. Kindlarski Witold
  • 6. Łamik Ewelina
  • 7. Majka Agnieszka
  • 8. Mastaj Barbara
  • 9. Niemczyk Dariusz
  • 10. Orybkiewicz Joanna
  • 11. Orybkiewicz Łucja
  • 12. Pawińska Ewa
  • 13. Pieszczoch Renata
  • 14. Rabicka Monika
  • 15. Romaniszyn Anna
  • 16. Rygiel Anna
  • 17. Słysz Anna
  • 18. Sieradzki Grzegorz
  • 19. Szatkowska Wioletta
  • 20. Szczygielska Marta
  • 21. Tumidajewicz Katarzyna

 

Rok szkolny 1990/1991
Klasa "a" Klasa "b"
  • 1. Długosz Joanna
  • 2. Drozd Wojciech
  • 3. Dziedzic Bogusław
  • 4. Jakubowska Monika
  • 5. Jakubowski Waldemar
  • 6. Kindlarska Anna
  • 7. Kindlarska Barbara
  • 8. Kindlarska Zofia
  • 9. Kondyjowska Elżbieta
  • 10. Kondyjowski Krzysztof
  • 11. Korcaba Marek
  • 12. Kowalczyk Beata
  • 13. Piszczyński Bartłomiej
  • 14. Płonka Magdalena
  • 15. Rabicka Gabriela
  • 16. Silarska Anna
  • 17. Silarski Bogusław
  • 18. Skotnicki Krzysztof
  • 19. Wais Katarzyna
  • 20. Wójtowicz Ewa
  • 1. Chrząszcz Jolanta
  • 2. Czapla Honorata
  • 3. Dębicka Elżbieta
  • 4. Dydio Dorota
  • 5. Dydio Lucyna
  • 6. Kopacz Joanna
  • 7. Mendyka Małgorzata
  • 8. Mindur Iwona
  • 9. Pałuk Krzysztof
  • 10. Sabat Barbara
  • 11. Solecka Anna
  • 12. Solecki Dariusz
  • 13. Starego Rafał
  • 14. Szatkowska Ewa
  • 15. Zaręba Marzena
  • 16. Żmigrodzka Małgorzata

 

Aktualności Powrót do Aktualności
Więcej na Fotogalerii Fotogaleria
Print