Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Absolwenci gimnazjum

Absolwenci trzyletniego
Publicznego Gimnazjum w Nowotańcu
w latach 2001 - 2010

 

Rok szkolny 2009/2010 Rok szkolny 2008/2009
  • 1. Biel Marta
  • 2. Czapla Bartłomiej
  • 3. Ćwiąkała Gracjan
  • 4. Dębicka Sylwia
  • 5. Drozd Bartosz
  • 6. Drozd Julia
  • 7. Drozd Paweł
  • 8. Golonka Piotr
  • 9. Gorzkowski Bartłomiej
  • 10. Kanonik Maciej
  • 11. Kondyjowski Robert
  • 12. Kozimor Aleksandra
  • 13. Kozimor Patryk
  • 14. Królicka Justyna
  • 15. Kulikowska Marzena
  • 16. Lipka Anna
  • 17. Majka Jarosław
  • 18. Mazur Jacek
  • 19. Milczanowska Anna
  • 20. Mindur Konrad
  • 21. Pałuk Agnieszka
  • 22. Sabat Jakub
  • 23. Sabat Paulina
  • 24. Sabat Weronika
  • 25. Słysz Gracjan
  • 26. Słyszyk Aleksandra
  • 27. Sołtys Piotr
  • 28. Sołtysik Amanda
  • 29. Wójtowicz Urszula
  • 1. Banasiewicz Natalia
  • 2. Biel Grzegorz
  • 3. Dąbrowiak Mateusz
  • 4. Drozd Dariusz
  • 5. Drozd Joanna
  • 6. Jakubowska Magdalena
  • 7. Jasiński Bartłomiej
  • 8. Kondyjowska Ewelina
  • 9. Kozimor Mateusz
  • 10. Królicki Mariusz
  • 11. Lenio Katarzyna
  • 12. Rakoczy Sabina
  • 13. Różowicz Agnieszka
  • 14. Solecka Angelika
  • 15. Sołtysik Aldona
  • 16. Sołtysik Paula
  • 17. Strach Tomasz
  • 18. Urban Angelika
  • 19. Zimny Robert

 

Rok szkolny 2007/2008 Rok szkolny 2006/2007
  • 1. Czapla Kamil
  • 2. Czapla Monika
  • 3. Drozd Michał
  • 4. Gac Diana
  • 5. Gorzkowska Zuzanna
  • 6. Jakubowska Monika
  • 7. Kawa Kamila
  • 8. Kowalczyk Sabina
  • 9. Kozimor Tomasz
  • 10. Królicki Kamil
  • 11. Królicki Mateusz
  • 12. Kulikowski Mateusz
  • 13. Lenio Maciej
  • 14. Majka Monika
  • 15. Majka Tomasz
  • 16. Milczanowski Mateusz
  • 17. Rabicki Janusz
  • 18. Sabat Anna
  • 19. Sabat Natalia
  • 20. Sołtys Tomasz
  • 21. Szatkowska Kamila
  • 22. Szatkowski Wojciech
  • 23. Szeremeta Alicja
  • 24. Wierzbicki Jacek
  • 25. Wójtowicz Hubert
  • 1. Czaban Kinga
  • 2. Długosz Wojciech
  • 3. Drewnik Marzena
  • 4. Drozd Bartosz
  • 5. Drozd Emilia
  • 6. Gajda Jakub
  • 7. Kawałek Robert
  • 8. Kindlarska Beata
  • 9. Kindlarska Gabriela
  • 10. Kindlarska Marta
  • 11. Koczerski Piotr
  • 12. Kozimor Joanna
  • 13. Koźma Piotr
  • 14. Koźma Tomasz
  • 15. Królicka Natalia
  • 16. Kulikowski Bogdan
  • 17. Kurcab Agata
  • 18. Mindur Damian
  • 19. Mindur Patrycja
  • 20. Miśkowicz Weronika
  • 21. Mroczka Sebastian
  • 22. Solecka Katarzyna
  • 23. Sołtysik Patryk
  • 24. Szaszowska Natalia
  • 25. Szatkowski Grzegorz
  • 26. Ścibor Paweł
  • 27. Wielgus Celina
  • 28. Wielgus Kamil
  • 29. Wójtowicz Tomasz

 

Rok szkolny 2005/2006 Rok szkolny 2004/2005
  • 1. Chrząszcz Mateusz
  • 2. Dębicka Katarzyna
  • 3. Drozd Piotr
  • 4. Drybała Grzegorz
  • 5. Filipczak Jolanta
  • 6. Kocan Diana
  • 7. Kozimor Michał
  • 8. Kozimor Roland
  • 9. Koźma Anna
  • 10. Kulikowska Mariola
  • 11. Orybkiewicz Aleksandra
  • 12. Pawiak Mateusz
  • 13. Pieszczoch Agata
  • 14. Przystasz Dorota
  • 15. Rakoczy Ewelina
  • 16. Sabat Karolina
  • 17. Sabat Katarzyna
  • 18. Siewiarska Ewelina
  • 19. Siwik Małgorzata
  • 20. Siwik Wioletta
  • 21. Strach Bartłomiej
  • 1. Babiak Jakub
  • 2. Balwierczak Michał
  • 3. Bukrej Łukasz
  • 4. Czapla Sabina
  • 5. Dąbrowiak Gabriela
  • 6. Drozd Wojciech
  • 7. Drybała Krzysztof
  • 8. Granatowska Ewelina
  • 9. Granatowski Łukasz
  • 10. Jasiczek Marta
  • 11. Konieczny Dariusz
  • 12. Kot Joanna
  • 13. Kozimor Iwona
  • 14. Kozimor Joanna
  • 15. Koźma Dominika
  • 16. Koźma Grzegorz
  • 17. Laskowski Piotr
  • 18. Lenio Joanna
  • 19. Majka Beata
  • 20. Majka Paweł
  • 21. Mindur Krystian
  • 22. Mroczka Damian
  • 23. Romaniszyn Stanisław
  • 24. Rygiel Marek
  • 25. Sołtys Krzysztof
  • 26. Szatkowska Justyna
  • 27. Szatkowski Szczepan

 

Rok szkolny 2003/2004
Klasa "a" Klasa "b"
  • 1. Chrząszcz Tadeusz
  • 2. Drybała Anna
  • 3. Dydio Beata
  • 4. Jakubowska Magdalena
  • 5. Jasińska Anna
  • 6. Kindlarski Grzegorz
  • 7. Kocan Szczepan
  • 8. Kozimor Paweł
  • 9. Kurcab Krystyna
  • 10. Łuczyński Damian
  • 11. Naparła Zbigniew
  • 12. Pieszczoch Monika
  • 13. Sabat Bartosz
  • 14. Szatkowska Gabriela
  • 15. Wierzganowska Anna
  • 1. Barnuś Dariusz
  • 2. Czapla Robert
  • 3. Drewnik Paweł
  • 4. Drozd Dariusz
  • 5. Drozd Mateusz
  • 6. Filipczak Alicja
  • 7. Koczerska Ewa
  • 8. Konieczna Anna
  • 9. Kowalczyk Kamil
  • 10. Koźma Anita
  • 11. Mindur Sabina
  • 12. Mroczka Dariusz
  • 13. Muszański Wojciech
  • 14. Pałuk Edyta
  • 15. Piszczyńska Monika
  • 16. Różowicz Małgorzata
  • 17. Wierzbicka Katarzyna
  • 18. Wójtowicz Anna

 

Rok szkolny 2002/2003
Klasa "a" Klasa "b"
  • 1. Babiak Klaudia
  • 2. Czaban Rafał
  • 3. Drąg Edyta
  • 4. Drozd Artur
  • 5. Kindlarska Bożena
  • 6. Kopacz Tomasz
  • 7. Kot Zbigniew
  • 8. Koźma Monika
  • 9. Kulikowski Rafał
  • 10. Muszański Jarosław
  • 11. Pałuk Monika
  • 12. Patrylak Beata
  • 13. Sabat Łukasz
  • 14. Szatkowska Grażyna
  • 15. Wojtowicz Patrycja
  • 16. Wójtowicz Joanna
  • 1. Barnat Katarzyna
  • 2. Bednarczyk Adrian
  • 3. Czapla Agnieszka
  • 4. Czapla Regina
  • 5. Dydio Marta
  • 6. Gajda Kamil
  • 7. Gorzkowski Przemysław
  • 8. Jakubowska Paulina
  • 9. Jasiński Tomasz
  • 10. Kozimor Natalia
  • 11. Lenio Piotr
  • 12. Majka Anna
  • 13. Mendyka Justyna
  • 14. Mindur Ewelina
  • 15. Pieszczoch Beata
  • 16. Pluskwik Piotr
  • 17. Rabicki Marcin
  • 18. Serwoński Krzysztof
  • 19. Szatkowski Marek
  • 20. Szeremeta Marcin
  • 21. Tabisz Grzegorz

 

Rok szkolny 2001/2002
Klasa "a" Klasa "b"
  • 1. Czapla Łukasz
  • 2. Drozd Tomasz
  • 3. Kowalczyk Maciej
  • 4. Koźma Piotr
  • 5. Krawiec Lucyna
  • 6. Kulikowska Anna
  • 7. Muszański Bartłomiej
  • 8. Naparła Krzysztof
  • 9. Pieszczoch Natalia
  • 10. Rabicki Piotr
  • 11. Silarski Mateusz
  • 12. Silarski Mirosław
  • 13. Siwik Magdalena
  • 14. Wielgus Michał
  • 15. Wierzbicki Michał
  • 16. Wojewódka Tomasz
  • 1. Bednarczyk Paulina
  • 2. Chrząszcz Helena
  • 3. Chrząszcz Justyna
  • 4. Chrząszcz Monika
  • 5. Drozd Monika
  • 6. Gorzkowski Mateusz
  • 7. Kocan Sabina
  • 8. Kozimor Edyta
  • 9. Kulikowski Artur
  • 10. Kurcab Andrzej
  • 11. Lenio Tomasz
  • 12. Łuczyńska Ewelina
  • 13. Łuczyński Przemysław
  • 14. Pluskwik Ilona
  • 15. Tabisz Justyna

 

Uwaga:
W związku z reformą oświaty i powstaniem sześcioklasowych szkół podstawowych oraz trzyletnich gimnazjów w roku szkolnym 1999/2000 oraz 2000/ 2001 nikt nie kończył gimnazjum.

 

Aktualności Powrót do Aktualności
Więcej na Fotogalerii Fotogaleria
Print