Kasia laureatką nagrody PSST dla najzdolniejszej młodzieży (07.06.2017)

kasia2017 Katarzyna Rakoczy, uczennica Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół w Nowotańcu, została laureatką nagrody Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla najzdolniejszej młodzieży Podkarpacia, nominowaną przez samorządy Powiatu Sanockiego.

Uczennica została doceniona za szczególne osiągnięcia naukowe, w tym laury zdobywane na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim, regionalnym i powiatowym. Wręczenie nagrody miało miejsce podczas uroczystego spotkania samorządowców z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego.

Ponadto, 7 czerwca br., podczas uroczystej Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych, Katarzyna odebrała kolejne nagrody, tym razem za zdobycie tytułu zwycięzcy i laureata Przedmiotowego Konkursu Polonistycznego, tytułu laureata Przedmiotowego Konkursu Języka Angielskiego oraz tytułu finalisty Przedmiotowego Konkursu Biologicznego.

Katarzyna nie spoczywa na laurach i w dalszym ciągu bierze udział w kolejnych konkursach i olimpiadach. W ostatnim czasie została laureatką XXII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży "Liryczne Jasło" w kategorii II - uczniowie szkół gimnazjalnych - Wiersze.

kasia2017

Czytaj więcej na esanok.pl oraz psst.rzeszow.pl

 

wstecz Powrót do Aktualności
Więcej na Fotogalerii dalej
Print